Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 08:17 Bu haber 638 kez okundu
 
Adana ASKF'den ''Kulüplerden destek'' yalanı
Eylül ayında yapılacak Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) genel kurulu öncesi, Başkan Ahmet Bozan’ın futbol kulüplerine imza attırarak, resmi hesabında yayınlayıp algı yaratmaya kalkmasının ardından bu kez de aynı uygulamayı salon spor kulüpleri üzerinden yapmasına sert tepkiler geldi..
DİĞER SPORLAR Haberi


Çukurova İlçesi’nde yer alan salon sporları kulüplerini istişare toplantısı yapmak için davet eden ASKF başkanı a.bozan’ın çekilen toplu fotoğrafı ’’destek verdiler ’’ diye ASKF ile kendi sosyal medya hesabında yayınlaması tepkiyle karşılandı.

Başkan a.bozan’ın Adana dışında olan kulüp yetkililerini dahi telefon ile arayarak sohbet etmek için ASKF Ali Gülleri Spor Merkezi’ne davet etmesinin yanı sıra, orada olmayan kulüplerin adını destek verdiler diye kullanması şaşkınlıkla karşılandı..

KULÜPLERDEN BOZAN’A YALANLAMA..

ASKF ile başkan bozan’ın kendi sosyal medya hesabından kulüplerin oraya kendi istekleriyle giderek destek açıklaması yaptıklarının YALAN ve son derece yakışıksız olduğunu belirten

Adana Anadoluspor, Çukurova Efes, Akademi SK., Akdeniz Kartalı SK:, Özhilal SK.,Akdeniz SK. Yöneticileri, “Bizler sohbet için davet edildiğimiz ASKF ’de böyle bir konunun içerisinde olmaktan rahatsızlık duyduk. Bizler kimseye destek verdiğimizi kesinlikle açıklamadık.

Fotoğraf çekerek bunu bizler tarafmışız gibi resmi hesapta yayınlamak çok çirkin. Ayrıca ASKF ’nin bu resmi sosyal medya hesabı kimsenin şahsi hesabı değildir. Orada böyle bir paylaşım yapılamaz. Tüm bu çirkin ve art niyetli paylaşımlar ne ASKF ’ye ne de amatör spora yakışmamıştır. Kimse bizim adımızı kullanarak kendisine pay çıkartmaya kalkmasın, böyle yalanlarla bizleri seçim malzemesi yapmasın” diyerek’’ tepki gösterdiler..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Adana, ASKF'den, ''Kulüplerden, destek'', yalanı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı