Haber Detayı
26 Temmuz 2019 - Cuma 11:11 Bu haber 13 kez okundu
 
Artı Haber Gazetesi’nden Başkan Güler’e ziyaret
AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler il binasında kendisini ziyaret eden Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kamil Yalçın Göl’e çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Spor Haberi


Adana'nın çok büyük bir kent olduğunun altını çizen Başkan Güler, "AK Parti hükümeti olarak şehrimize yılın her günü, her saati hizmet ediyoruz. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Çukurova'ya fazlasıyla önem veriyor. Yapılan çalışmalar ile yatırımları yakından takip ediyor" dedi.

Zeki halkı, bereketli toprakları ve sanayi altyapısı ile Adana'nın çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu belirten Güler, "Bu potansiyeli en verimli şekilde kullanarak Adana'yı bereketin başkenti yapacağız. Bizler hayatımızı kolaylaştıracak projeleri hayata geçirerek, alt ve üst yapısıyla Adana'yı çağdaş bir kente dönüştürmek istiyoruz. Biz sadece seçimlerde değil her zaman her fırsatta halkımızın talep ve isteklerini dinliyoruz. Esnafımızın gösterdiği yakın ilgi ve teveccüh bizlere enerji veriyor. Halkımızın ve özellikle esnafımızın teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz " diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler , Artı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahib
Haber Videosu
Yorumlar
Öne Çıkanlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
ÇİN'DE ORGANİZE EDİLECEK 2019 ERKEKLER DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASI'NDA SİZCE HANGİ ÜLKE ŞAMPİYON OLUR?
Haber Yazılımı