Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 08:40 Bu haber 200 kez okundu
 
'Başkan Ahmet Bozan ciddi hayal kırıklığı yaşattı'
Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Ekstra” programı Adana Gençlik Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa’yı konuk etti..
Haberi


Pandemiden dolayı amatör sporun yaşadığı sorunlar tüm detaylarıyla konuşulurken, dinleyiciler  0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı deneyimli gazeteci-radyocu Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “SPOR EKSTRA” isimli program Radyo Pembe’de yine fark yarattı..

ASKF’DE KAN DEĞİŞİKLİĞİ ŞART OLDU

Adana Gençlik Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa, sporun içerisinden gelen ve sporun ruhunu çok iyi bilen Ramazan Çimen’in amatörler için büyük bir şans olduğunu belirterek, “Sürekli organizasyonlarımıza davet etmemize rağmen Sayın Bozan bir kez teşrif etmediler. ASKF sadece futbol mudur, o zaman seçimde sadece futbol kulüpleri oy kullansınlar. Bizler yaşamını amatör spora vermiş kişiler olarak ASKF’nin bu anlayışına tepki gösteriyoruz. Adana amatörü birleştirici, sporu bir bütün olarak gören ve branş ayrımı yapmayan Ramazan Çimen gibi bir isim ile hak ettiği yere gelebilir. 3 yıldır Adana amatörlerine çare olamayan Başkan Bozan ve yönetimini artık istemiyoruz” diye konuştu..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ayhan Binboğa, Ramazan Çimen ,ASKF, Kamil Yalçın Göl, Pembe Radyo
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı