Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 08:21 Bu haber 175 kez okundu
 
Cahit Kum Pembe Radyo’da fark yarattı
Sporun adresi Radyo Pembe’de vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Ekstra” programı TFF Adana İl Hakem Kurul Başkanı Cahit Kum’u konuk etti..
MAGAZİN Haberi


TFF Adana İl Hakem Kurulu Başkanı, futbol klasman gözlemcisi ve Çim Hokeyi İl Temsilcisi Cahit Kum, futbol ile çim hokeyi arasındaki farkı detaylarıyla anlatırken, sporseverlerin sorularına da cevap verdi.

Adana’nın en çok dinlenen radyosunda dinleyiciler  0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Perşembe günleri saat 9:49’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı deneyimli gazeteci-radyocu Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “SPOR EKSTRA” isimli program Radyo Pembe’de yine fark yarattı..

ADANA’NIN ÇİM HOKEYİNDE POTANSİYELİ YÜKSEK

Son yıllarda Türkiye’de büyük gelişme kaydeden branşlardan olan çim hokeyinde Adana’nın potansiyelinin yüksek olduğunu belirten Çim Hokeyi İl Temsilcisi Cahit Kum, ’’Yıllarca edindiğim tecrübelerimi genç sporcularımıza aktarmaya devam edeceğim. Benim için önemli olan gönül verdiğim sporun iyi bir noktada olmasıdır. Bunun için de dün olduğu gibi bugünde üzerime düşeni yapmaya hazırım. Tek gayemiz bu sporun herkes tarafından rağbet görmesi. Çim hokeyinde Adana önemli bir yere sahip olmasının yanı sıra, milli takıma oyuncular da gönderiyoruz. Futbola çok yakın olan ve dünyada çok büyük ilgi gören bu branşın ülkemizde de kısa sürede büyük aşama kaydetmesi memnuniyet vericidir. Bizler var oldukça bu sporu en doğru şekilde icra etmeye devam edeceğiz ”diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Radyo Pembe, TFF , Adana, Cahit Kum,Kamil Yalçın Göl
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı