Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 08:35 Bu haber 238 kez okundu
 
Gökyüzü Kulübü de 'Ramazan Çimen' dedi..
Ramazan Çimen’e Uzakdoğu sporları, yüzme ile basketbol kulüplerinden sonra verilen destekler artarak devam ediyor
VOLEYBOL Haberi


Adana voleybolunun önde gelen kulüplerinden Gökyüzü Spor Kulübü başkanlık yolunda emin adımlarla ilerleyen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen’e tam destek verdiklerini açıkladı.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

Gökyüzü Spor Kulübü Başkanı Oya Şahbaz’ı ziyaret eden ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, burada Başkan Oya Şahbaz’a kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

 

FEHMİ GERDAN’IN ANISINI YAŞATACAĞIZ

Ramazan Çimen’in sevilen ve yıllardır sporun içerisinde olan bir isim olduğunu belirten Gökyüzü Spor Kulübü Başkanı Oya Şahbaz, “Adana ve Türk voleybolunun efsane ismi Fehmi Gerdan’ın vefat etmesinin ardından başkanlık görevini üstlenmenin heyecan ve onurunu yaşıyorum. Rahmetli Fehmi Gerdan’ın hedefleri doğrultusunda Türk sporuna hizmetlerimiz bundan sonra da devam edecektir.

Yıllardır futbol dışındaki branşlara üvey evlat muamelesi gösteren bir anlayışı asla kabul etmiyoruz. Gecesini gündüzüne katarak ekibiyle birlikte kulüpler ile diyaloğunu aralıksız sürdüren Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan Ramazan Çimen’e destek veriyoruz” diye konuştu..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Gökyüzü Spor Kulübü, Oya Şahbaz,Ramazan Çimen, Fehmi Gerdan
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı