Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 14:22 Bu haber 239 kez okundu
 
Kum-Tanrıverdi Ailelerinin mutlu günü
Eski futbol hakemi, gözlemci ve Çim Hokeyi İl Temsilcisi Cahit Kum kızını evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Gözde Kum ile Kadircan Tanrıverdi Çiftinin nikâhları koronavirüs tedbirleri ile kıyıldı.
MAGAZİN Haberi


Seyhan Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleşen törende Gözde Kum ile Kadircan Tanrıverdi Çiftinin nikâhını Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıyarken, TFF Üst Klasman Temsilcisi Ercüment Tapçı ile Levent Ergen ve TFF Klasman Gözlemcisi Cem Tahiroğlu bu mutlu güne tanıklık ettiler.

Gelinin annesi Pınar ve babası Cahit Kum, kızları Gözde’yi bu mutlu gününde yalnız bırakmayan dostlarına akrabalarına teşekkür ederek, “Kızımız ve oğlumuz ömür boyu mutlu olsunlar. Nikâh törenimiz pandemi dönemine denk geldi. Konuklarımızın hoşgörülerine sığınıyoruz. Kızımız Gözde ile oğlumuz Kadircan’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz” diye konuştular.

Evlilik cüzdanının dahi dezenfekte edilerek takdim edildiği tören sonunda, hatıra için çektirilen fotoğraflarda çiftlerin maske ile gülümsemesi objektiflere yansıdı.

Böyle bir ortamı hiç hayal etmediklerini dile getiren Gelin Gözde Kum, " Yüzümde maske. Şu an hem nikâh heyecanını hem de koronavirüs korkusunu yaşıyorum" diye konuştu.

Damat Kadircan Tanrıverdi, "Zor bir dönemden geçiyoruz. Ama inşallah bugünler de geçecek ve bu bir anı olarak kalacak" ifadelerini kullandı.

Nikaha katılanlardan Ercüment Tapçı ise, "Maskeler yüzünden tebessümümüz bile belli değil. Arkadaşım adına bir anı oldu. En azından çocuklarına, torunlarına gösterebilecekleri bir anı" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cahit Kum ,Pınar Kum, Gözde Kum , Kadircan Tanrıverdi,Ercüment Tapçı
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı