Haber Detayı
23 Eylül 2021 - Perşembe 19:48 Bu haber 482 kez okundu
 
Mavi Radyo 'Cahit Kum' ile gündem yarattı
Sporun adresi 96.2 Adana Mavi Radyo’da vazgeçilmez tutkunuz olan “Spor Gündemi” programı Çim Hokeyi İl Temsilcisi Cahit Kum’u konuk etti.
DİĞER SPORLAR Haberi


Futbol hakemliği ile gözlemciliğinin yanı sıra Futbol İl Hakem Kurulu Başkanlığı yapmış, Çim Hokeyi İl Temsilcisi Cahit Kum, Adana sporu ile ilgili görüşlerini aktarırken, sporseverlerin sorularına da cevap verdi.

Adana’nın fark yaratan spor programında dinleyiciler 0538. 392 96 20 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ilettiler.

Salı günleri saat 11:00’da yayınlanan sporun tüm detaylarıyla ele alındığı Artı Haber Gazetesi’nin deneyimli spor yazarı Kamil Yalçın Göl ile Çukurova Barış Gazetesi’nin tecrübeli spor yazarı  Basri Baş’ın yorumlarıyla renk kattığı “SPOR GÜNDEMİ” isimli program Mavi Radyo’da yine fark yarattı..

ADANA’DA  ÇİM HOKEYİNE BÜYÜK İLGİ VAR

Adanaspor ile Adana Demirspor’un Türk futbolunun köklü kulüplerinden olduğunu belirten Cahit Kum, ’’Her 2 takımımızın bu sezon başarılı olacağına inanıyorum. Son yıllarda ülkemizde büyük ilgi gören çim hokeyi Adana’da özellikle bayanların fazla ilgisini çekmekte. Federasyon kulüplerimize malzeme desteği verirken, Spor İl Müdürlüğü tesis konusunda her zaman bizlerin yanında. Yeni bir branş olan çim hokeyinde tesis eksiğimiz bulunuyor. Avrupa kupalarında temsil edilen ülkemizde önümüzdeki zamanlarda lig oluşturulacak. Çim hokeyine Adana’da büyük ilgi var” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cahit Kum, Kamil Yalçın Göl, Basri Baş, Mavi radyo
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI'NIN BAŞINA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ALMAN STEFAN KUNTZ'UN GETİRİLMESİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı