Haber Detayı
05 Eylül 2020 - Cumartesi 11:53 Bu haber 212 kez okundu
 
Radyo Pembe’de Karataş ile Yumurtalık turizmi konuşuldu
Radyo Pembe’de Çukurova’da Gündem Programı’nın bu haftaki konukları Yumurtalık Turizm Geliştirme Derneği (YUMCEV) Başkanı Av. Volkan Tarık Çay, Karataş-Yumurtalık Turizm Birlik Müdürü Ayfun Kaplan ile Yumurtalık Yerel Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halim Öztoprak oldu.
MAGAZİN Haberi


Deneyimli radyocu Kamil Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe spordan sonra haberde de fark yaratmaya devam ediyor..

Çarşamba günleri saat 9:49’da yayınlanan Çukurova’daki gelişmelerin en ince detaylarıyla değerlendirildiği, tecrübeli gazeteci Kamil Yalçın Göl’ün hazırlayıp-sunduğu “ÇUKUROVA’DA GÜNDEM” isimli program Radyo Pembe’de büyük ilgi görüyor…

Yumurtalık Turizm Geliştirme Derneği (YUMCEV) Başkanı Av. Volkan Tarık Çay, Karataş-Yumurtalık Turizm Birlik Müdürü Ayfun Kaplan ile Yumurtalık Yerel Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Halim Öztoprak Adana yaz turizminin son durumu, Karataş ve Yumurtalık’ın sorunları ile projeler konuşuldu.

Her zaman olduğu gibi dinleyiciler 0552.719 09 49 WhatsApp hattına soru ve eleştirilerini ileterek programa katıldılar..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Radyo Pembe,Av. Volkan Tarık Çay, Ayfun Kaplan ,Halim Öztoprak
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
FENERBAHÇE'NİN MESUT ÖZİL TRANSFERİNİ NASIL BULUYORSUNUZ?
Haber Yazılımı