Haber Detayı
10 Ağustos 2020 - Pazartesi 08:27 Bu haber 240 kez okundu
 
“Ramazan Çimen’e ASKF başkanlığı yakışır!”
Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübü Başkanı Murat Mete ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile amatör sporun hak ettiği yere geleceğini belirtti.
VOLEYBOL Haberi


Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi büyük coşkuyla karşılanıyor..

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, ziyarette Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübü Başkanı Murat Mete’ye kendisinin ve ekibinin projelerini anlattı.

RAMAZAN ÇİMEN AMATÖRLER İÇİN BÜYÜK ŞANS

Yıllardır ASKF’nin futbol anlayışıyla yönetildiğini ve diğer branşlara üvey evlat muamelesi yaptığını belirten Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübü Başkanı Murat Mete, “Yıllardır tanıdığımız değerli bir spor adamı olduğu için kendisine her zaman sempati duyduk. Kendisi bu zor günlerde bizlerin yanında olarak sorunlarımızı dinleyip, projelerini anlatarak gelecek adına hepimize umut vermiştir. Kendisi Adana amatörleri için büyük şanstır.

Adana amatör spora sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, maddi-manevi katkıda bulunacak birisi lazım. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır büyük desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Başkanlık Ramazan Çimen’e fazlasıyla yakışır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Murat Mete, ASKF , Ramazan Çimen ,Adana
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Haber Yazılımı