Yerel Medya Güç Birliği Platformu'ndan Baro'ya ziyaret
Haftalık, on beş günlük ve aylık gazetelerin imtiyaz sahiplerinin oluşturduğu Yerel Medya Güçbirliği Platformu’nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ü makamında ziyaret ederek yerel basının sorunlarının çözümü konusunda destek istedi.
122 defa okunmuş - 01 Ağustos 2019 - Perşembe 09:55

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler aldı. Halkın gözü ve kulağı olan gazetelerin toplumu doğru, tarafsız bir şekilde bilgilendirme, aydınlatma ve kamuoyu oluşturma gibi görevleri olduğunu ve kendilerini önemsediklerini ifade etti.

Adana Baro Başkanı Av. Veli Küçük gazeteler arasında ayrımcılık yapılmasının asla kabul edilemeyeceğini, mevcut sorunlarının çözümü noktasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu’na çalışmalarında başarılar diledi.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ise kendilerini kabulünden dolayı Baro Başkanı Av. Veli Küçük’ teşekkürlerini iletti.

Görüşme esnasında Baro Yönetim Kurulu Üyesi Av. Miyesser Erselan Önenli, Yerel Medya Güçbirliği Platformu yönetim kurulu ü yeleri Hasan Hüseyin Türk, Halise Tekbaş ve Dursun Dağtekin de hazır bulundu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...