Yerel Medya Güç Birliği Platformu'ndan ADSİAD’a ziyaret
Haftalık, on beş günlük ve aylık gazeteler olarak ortak hareket etme amacıyla kurulan Yerel Medya Güç Birliği Platformu'nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı- Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez’i ziyaret etti.
64 defa okunmuş - 04 Ağustos 2019 - Pazar 09:26

 

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Sönmez, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler aldı. Ziyaret esnasında platform yöneticileri Hasan Hüseyin Türk, Halise Tekbaş, Cengiz Durak, Dursun Dağtekin, Başkan Sönmez ile Adana ekonomisi ve spor konusunda sohbet ettiler.

Adana’da yerel medyanın oldukça önemli olduğunu, kendilerinin hiçbir zaman gazete ve gazeteci ayrımı yapmadıklarını belirten Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı -Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez, gazetelerin mevcut sorunlarının çözümü noktasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu'na her zaman destek olacaklarını belirterek, Başkan Kamil Yalçın Göl şahsında tüm platform mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ise kabulünden dolayı Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sönmez’e teşekkürlerini iletti.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...