Örnek spor adamları; Uslu Kardeşler
Türkiye’de kulüpler içerisinde sporun içinden gelen az sayıda yönetici vardır.
52 defa okunmuş - 20 Ağustos 2019 - Salı 21:34

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde uzun yıllar  görev yapan  Mahmut Uslu, yaşamının önemli bir bölümünü spor ile özellikle basketbol ile dolu dolu geçiren bir spor adamı olarak taraflı- tarafsız tüm kesimin takdirini toplamaktadır..

Fenerbahçe’de altyapının kurulup amatör branşlara yatırım yapılmasında

 büyük etken olan Uslu, sarı-lacivertlilerin 20 yılda boks, yüzme, atletizm, masa tenisi,kürek, voleybol ve basketbol branşlarında elde edilen başarılarında en büyük pay sahibi olarak göze çarptı..

Öte yandan Seyhan Uslu sarı-lacivert renklere olan büyük tutkusunun yanısıra Adana’da renk ayırımı gözetmeksizin sporun birçok branşına önemli desteklerde bulunmaktadır. Basketbol tutkunu olduğu spor camiası tarafından yakından bilinen Seyhan Uslu başta bayan basketbolu olmak üzere spor karşılaşmalarını yakından takip etmektedir..

Yıllardır Türk sporuna hiçbir çıkar gözetmeksizin maddi-manevi önemli katkılarda bulunan, spor bilgi ve kültürleri ile her zaman takdir edilen Mahmut-Seyhan Uslu Kardeşler gibi spor gönüllülerinin sayılarının artması her kesimin en büyük dileğidir.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...