Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Adana'ya geliyor
Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında deplasmanda Cumartesi günü saat 20.00’de Kalyon Stadyumu'nda Gazişehir Gaziantep FK karşılaşacak Beşiktaş’ın Başkan ve yöneticileri Adana’ya geliyor.
154 defa okunmuş - 11 Eylül 2019 - Çarşamba 21:57

 

Yarın saat 15:00’da Şakirpaşa Havaalanı’nda Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 2'nci Başkan Serdal Adalı ile bazı yöneticiler Adana’ya gelerek konaklayacakları otelde cuma sabahı Çukurova Bölgesindeki kongre üyeleri ile birlikte kahvaltıda bir araya gelecekler.

Değerli Başkanımız ile yöneticilerimize ev sahipliği yapacak olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Adana Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Uğur Kızıl, “Beşiktaş Kulübü’nün Çok Değerli Başkanı Fikret Orman ve 2. Başkan Hemşerimiz Serdal Adalı ile yönetim kurulu üyelerimiz için yarın saat 15.00 ‘da Adana Şakirpaşa Hava Alanında karşılama yapılacaktır. Adana Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri eşleri ve çocukları ile beraber formaları giyerek bayraklarını alarak Başkanımızı coşkuyla, sevgiyle Adana’mıza ve BEŞİKTAŞ’IMIZA yakışır bir şekilde karşılamak bizim için onurdur. Karşılamadan sonra misafirlerimiz Adana’da konaklayacaklar” diye konuştu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...