Şahbaz, 'Adana takımları mutlaka kurumsallaşmalı'
Adana iş ve spor dünyasının sevilen isimlerinden Mehmet Şahbaz, Adanaspor ile Adana Demirspor’un yıllardır başarısız sonuçlar almalarına üzüldüğünü belirtti.
98 defa okunmuş - 18 Eylül 2019 - Çarşamba 20:39

 

Futbolda başarılı olabilmek için mutlak suretle ciddi ve planlı bir yapılanmanın gerektiğine belirten Şahbaz , “Adana’nın futbolda kalıcı başarılar elde etmesi ve iddialı olabilmesi için ciddi yapılanmaya gidilmesi gerekir. Altyapıya daha fazla önem verilmesi kesinlikle şart. Adana takımlarının başarılı olabilmesi için acilen iş bilen yöneticileri göreve getirerek, ciddi bir yapılanmaya gidilmesi gerekmektedir. Adanaspor ile Adana Demirspor yönetiminde mutlak suretle camiaya mal olmuş eski bir futbolcu yer almalıdır” dedi.

Her iki Adana takımına maddi-manevi katkı koymak gerektiğini ifade eden Adanaspor’un sevilen eski yöneticilerinden Mehmet Şahbaz, “Bu takımlar bizim kendi değerlerimizden birisi ve bizler birer Adanalı olarak her zaman destek vermeliyiz. Takımlarımızın ligde başarılı olmaları bizleri mutlu edecektir” şeklinde konuştu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...