'Mustafa Uğur Kızıl’ı Beşiktaş yönetiminde görmek istiyoruz'
İzmir ile Anadolu Beşiktaşlılar Derneği yöneticilerinin yönetime gireceklerinin açıklaması sonrası Çukurova kongre üyeleri Serdal Adalı’ya seslendiler:
377 defa okunmuş - 17 Ekim 2019 - Perşembe 08:31

Beşiktaş'ta başkanlığa aday olan Serdal Adalı, liste çalışmaları için çalışmalarını yaparken, Çukurovalı kongre üyeleri Mustafa Uğur Kızıl’ı yönetimde görmek istiyor.

İzmir Beşiktaşlılar Derneği’nden Ahmet Akçelik ile Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nden Yücel Biçer’in yönetimde yer alacaklarının bildirilmesinin ardından gözler Mustafa Uğur Kızıl’a çevrildi..

Eski başkanlar Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören, Fikret Orman ile Serdal Adalı’nın açık destek vermesi ile bilinen Adana Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Mustafa Uğur Kızıl’ın Adalı'nın yönetim kurulu listesinde yer alması bekleniyor. 

Geçmiş yıllarda Adana Demirspor Kulübü yönetim kurulunda görev alan tecrübeli spor adamı, Adana takımlarına vermiş olduğu desteklerin yanı sıra Beşiktaş Kulübü’nün futbol, bay-bayan basketbol takımlarına Çukurova deplasmanlarında yaptığı konukseverlikler ile kamuoyunda takdir ediliyor.

35 yıldır Çukurova’da Beşiktaş Kulübü’ne hizmet eden, Adana Beşiktaşlılar Derneği’nde aralıksız 23 yıldır başkanlık görevini yürüten, sevilen spor ve işadamı Mustafa Uğur Kızıl, doğal ve içten davranışlarıyla taraflı tarafsız herkesin sempatisini kazanmış durumda..

Adana ve Beşiktaş için yıllardır maddi-manevi büyük fedakârlıklar yapmaktan kaçınmayan Mustafa Uğur Kızıl’ı artık yönetimde görmek istediklerini belirten Çukurovalı kongre üyeleri, “Beşiktaşlılık duruşuna inanarak yıllardır siyah-beyazlı renklere karşılıksız hizmet eden, camiamız için bir değer olan Mustafa Uğur Kızıl’ı yönetimde görmeyi arzuluyoruz. Başkan adayımız Serdal Adalı’nın bu konuda gerekeni yapmasını ümit ediyoruz” diye konuştular..

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...